10.  7.  2006   

Rozum do kapsy na CD 13-14/06

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Knihu Rozum do kapsy si určitě vybaví mnoho čtenářů, kteří na ní takříkajíc vyrostli. Tato publikace je jakousi příruční „encyklopedií“ pro malé i velké čtenáře. Populární encyklopedie však chce jít s dobou a byla nakladatelstvím Albatros vydána i ve zdařilé multimediální podobě na CD-ROM. Nenechte si proto ujít na CD v čísle 13-14/06 (vychází 7. července) plnou verzi této skvělé encyklopedie.


Rozum vás zavede k hledaným informacím nejrychleji, prostřednictvím encyklopedického rejstříku s nabídkou vyhledávání. Těm, kteří si u multimédií vychutnávají také grafické provedení, bude vyhovovat Faustův Dům. V jeho opuštěných kabinetech najdete jak rubriky Rozumu, tak Kvíz s 365 otázkami a další překvapení. Případně si můžete zahrát hru Lego Bionicle.
CD-ROM přináší stručné informace z následujících oborů: Architektura, Astronomie a kosmonautika, Dějepis, Hudba, Chemie, Literatura, Matematika a fyzika, Náboženství, Přírodopis, Výtvarné umění a Zeměpis. Encyklopedie nevyžaduje instalaci. Program získáte společně s časopisem Jak na počítač za pouhých 39,90 Kč.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře