22.  11.  2012    Ostatní

Rychlá instalace programů pomocí služby Ninite

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud vybavujete nový počítač nebo prostě jen potřebujete aktualizovat své stávající aplikace, může být stahování programů a ruční instalace značně zdlouhavá. Vše usnadní Ninite.

Na webové stránce www.ninite.com jednoduše vyberte programy, které si přejete do vlastního univerzálního instalátoru přidat – výhodou je, že oproti některým podobným službám zde není zapotřebí předběžná registrace, a tak lze aplikace zvolit okamžitě. U každého programu najdete stručný několikaslovný popis a přesné číslo verze, které je aktuálně k dispozici. Aplikace jsou rozdělené do tematicky rozdělených kategorií, a pokud byste chtěli autorům služby Ninite doporučit některé další, můžete tak učinit pomocí odkaz Show suggestion form ve spodní části stránky. Podívejte se, které programy jsou v jednotlivých kategoriích aktuálně dostupné:

Jakmile máte vybrané všechny potřebné programy, klepněte na tlačítko Get Installer, v rychlém přehledu si můžete zkontrolovat přidané aplikace. Na poslední chvíli ještě máte možnost instalátor pozměnit následováním odkazu Change apps (nad každou ikonou se zobrazí popisek poté, co nad ni umístíte ukazatel myši), jinak stáhněte jeho finální verzi pomocí tlačítka Download Installer. Instalátor má podobu běžného spustitelného souboru.

detaily.png
Průběh instalace se zobrazenými podrobnostmiDalší bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře