18.  1.  2012    Programy

Screen uploader: Sdílejte obrazovku na pár kliknutí

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Možná i vy občas řešíte potíže s tím, jak rychle sdílet obsah obrazovky, tedy co nejsnazší cestou ji nahrát na web. Trn z paty vám vytáhne zdarma dostupný Screen Uploader.

Prográmek Screen uploader můžete použít například i v naší poradně Jak na počítač, jelikož jeden povedený screenshot často dokáže problém popsat víc, než by to zvládl klasický text. Výsledkem nahrání obrázku (nebo celé složky s obrázky) je odkaz na jeho umístění na webu – adresa bude funkční jeden měsíc, tedy pokud při nahrávání v hlavním okně programu Screen uploader neaktivujete položku Trvalé uložení.

screen.png
Sdílení obrázků s programem Screen uploader je otázkou několika málo okamžiků

Ovládání aplikace je velice intuitivní, v praxi stačí uložit obrázek do schránky, k čemuž u screenshotů ve Windows můžete využít známých zkratek Print Screen pro uložení celé obrazovky, případně Alt + Print Screen pro uložení aktivního okna. V nástroji Screen uploader pak stiskněte tlačítko Vložit ze schránky a obrázek se objeví v drobném náhledu. Pokud byste chtěli nahrát již existující obrázek, můžete tak učinit stisknutím tlačítka Vybrat obrázek z disku. V případě, že jste dříve do složky uložili více obrázků, lze je nahrát najednou pomocí sekce Hromadný upload. Po případných úpravách v sekci Pokročilá nastavení stiskněte tlačítko Nahrát na server a získáte odpovídající odkaz, který pak snadno vložíte do e-mailu, diskuzního fóra apod.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 1

Poslední komentáře Komentáře

Gyazo Josef 3.  2.  2012 3:14
Přidat příspěvek Zobrazit vše