20.  4.  2012    Sociální sítě

Sdílejte fotky z webové stránky, naučíme vás to

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud se chcete podělit o některou právě zhlédnutou zajímavou fotografii, pomůže vám služba Pinterest. Jak na její snadné a rychlé použití?

Sociální síť Pinterest umožňuje připínat obrázky na pomyslnou sociální nástěnku. Připínat můžete jakýkoliv obrázek nalezený kdekoliv na internetu, nebo obrázek, který nahrajete ze svého počítače. Tyto obrázky jsou poté sdíleny s lidmi, kteří váš profil sledují. My vás naučíme, jak si zjednodušit přidávání obrázků.

Pro připnutí obrázku nalezeného na internetu vůbec nemusíte samostatně zobrazovat stránky Pinterestu. Na stránkách sociální sítě naleznete v pravém horním rohu tlačítko About, a jakmile na něj najedete, zobrazí se roletka, v níž naleznete odkaz Pin it button.

piint.png
Přidání tlačítka pro "připíchnutí" obrázku

Nyní se otevře stránka, na které se nachází tlačítko Pin It. Toto tlačítko můžete myší uchopit a přesunout si jej ve svém prohlížeči kamkoliv na lištu záložek, abyste jej kdykoliv měli dostupné.

Nyní máte všechno připravené. Pokud se vám na nějaké stránce zalíbí obrázek natolik, že se jej rozhodnete připíchnout na svou nástěnku, stačí kliknout na tlačítko Pin It na liště záložek. Zobrazí se vám dialog se všemi obrázky z dané stránky, ze kterých si následně můžete vybrat ten, který chcete připíchnout.

pin.png
Sdílení obrázku v praxi

Jakmile objevíte ten, který chcete připnout na svou sociální nástěnku, najeďte na něj a objeví se přes něj tlačítko Pin This. Po kliknutí se otevře dialog, kde již pouze vyberte, na jakou nástěnku jej připnete, a zároveň k němu přidejte i povinný komentář. Vybraný obrázek poté okamžitě naleznete na nástěnce na Pinterestu.

pinterest.png
Obrázek po sdíleníDalší bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře