9.  2.  2011    Internet

Slevy na webu: Jak ušetřit a dopřát si?

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

V nedávné době prožily boom internetové stránky, které se zaměřují na nabídku speciálních slev, hlavně z oblastí služeb. Vydejte se s námi po jejich stopách a užijte si za pár korun.

Webové stránky nabízející různé slevy vám pomohou při zpestření každodenního fádního života, s výraznou slevou si můžete dopřát jídlo, služby a výlety, ke kterým byste se jinak třebas neodhodlali. Přinášíme přehled vybraných z nich.

Tento článek čerpá z rubriky Kde hledat, kterou najdete v každém vydání časopisu Computer. Webů, které nabízejí zajímavé slevy, existuje obrovské množství, zde je pouze několik vybraných - které další používáte vy a jaké se vám líbí? Podělte se o své zkušenosti v diskuzi pod článkem.

Slevín.cz

Pokud hledáte stránky, které vám nabídnou různé slevy na jediném místě, určitě navštivte tento server. Jedná se o agregátor slev, s jehož pomocí snadno zobrazíte kompletní nabídku, samozřejmě s celou řadou rozšiřujících detailů a filtrů. Můžete si tak nechat zobrazit nalezené slevy podle města, listovat jimi v rámci různých kategorií, případně je čadit dle ceny. U každé nabídky rovnou vidíte aktuální cenu a dobu, po kterou ještě bude aktivní, k tomu název webu, který původní slevu nabízí.

Jakmile ji následujete, otevře se již originální stránka takovéhoto webu – například tedy MyDeals.cz, Slevomat.cz, BezvaSleva.cz apod. Praktickou je možnost speciálního filtru Největší sleva, která potěší všechny lovce na první pohled nejvýhodnějších nákupů, stejně tak zaškrtávací pole Zobrazit pouze dnes přidané. Celkově Slevín patří do kategorie nejpovedenějších webů v oblasti slevových stránek.

slevin.png

Mydeals.cz

Hned při otevření výchozí stránky tohoto webu vás přivítá jednoduchý formulář, jehož prostřednictvím se můžete přihlásit k e-mailovému odběru všech aktuálních slev. I pokud tak neučiníte, máte možnost listovat jednotlivými slevami, jejichž zobrazení je velice příjemné a hlavně přehledné.

mydeals.png

Slevomat.cz

Stránky Slevomatu patří mezi nejoblíbenější svého druhu, staly se výchozí stránkou pro hledání slev u řady uživatelů. Grafickým zpracováním sice řadu z nich sice příliš nenadchnou, nicméně o to přehlednější jsou jednotlivé nabídky. Je už jen na vás, zda si zvolíte filtrování podle měst, nebo dalších parametrů.

slevomat.png

Hypersleva.cz

Webové stránky serveru Hypersleva.cz vás určitě nedostanou grafickým podáním, za strohostí se však skrývá opravdová kvalita. K dispozici máte hlavní nabídku v úvodním boxu, a pokud byste se nezhlédli v ní, stačí v roletové nabídce vybrat jiné výchozí město či upřesnit výchozí parametry, a hned získáte více lokálních nabídek.

hypersleva.png

Slevopolis.cz

Na stránkách serveru Slevopolis najdete slevy v několika vybraných městech, jmenovitě jde o Brno, Liberec, Olomouc, Ostravu, Plzeň, Prahu a Znojmo. Nechybí podrobný popis fungování jednotlivých slev, ani možnost objednání speciálního dárkového certifikátu, který se může hodit, pokud chcete potěšit své blízké.

slevopolis.png

Minasleva.cz

Prvním krokem při sledování slev pomocí serveru Minasleva je výběr města, v němž se akční nabídky nacházejí. Pokud nechcete takovéto omezení, stačí zvolit variantu Celá ČR a okamžitě získáte kompletní přehled. Ani na tomto webu nechybí možnost odběru novinek e-mailem, stejně jako statistika celkových slev.

minasleva.png

Helbea.cz

Podtitul serveru zní Nabídka, kterou neodmítnete a přesně v tomto duchu se nesou veškeré zde poskytované slevy. Jedním lákadlem je nízká cena akčního zboží, druhým pak povedené, velice přehledné zpracování webových stránek. Pokud se slevami začínáte, navštivte sekci Jak to funguje, kde je detailní průvodce.

helbea.png

Další weby věnované akčním slevám:

Šetření s Králem: Již samotný název a adresa stránek www.kralslev.cz prozrazuje, že získáte královskou nabídku za výhodnou cenu. Nechte se zlákat!

Kolektivní nakupování: Podtitul Kolektivní nakupování ve městě je typický pro stránky www.cupolis.cz, najdete zde přehledné zobrazení akční nabídky, včetně tipů pro nakupování.

Neskomírající klasika: Do záložek s adresami slev si přidejte i www.salepoint.cz, kde sice nenajdete nijak závratné množství jednotlivých nabídek, zato však přehledné a snadno ovladatelné stránky.

Pekelné slevy: Nabídky na webových stránkách www.pekelneslevy.cz vás potěší podrobným popisem aktuálních slev a akcí, stejně jako originálním grafickým pojetím..

Za pakatel: Všeříkající adresu pro web o slevách si zvolili tvůrci stránek www.zapakatel.cz. Nechybí ani mapka s přesným vyobrazením obchodu, kde danou slevu uplatnit.

Sleva X: Aby byla nabídka stránek věnovaných nejvíce populárním slevám ve vašich záložkách kompletní, přidejte si také www.slevax.cz. Výhodou je vzdušené grafické zpracování a rychlý přehled o kompletní nabídce.




X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 38

Poslední komentáře Komentáře

Díky za tipy Robin Hudeček 4.  12.  2017 13:02
Re: KUPI Tereza22 10.  7.  2015 9:41
Re: KUPI Tereza22 10.  7.  2015 9:39
Re: Jak ušetřit na krámech které nepotřebuji. Katka 22.  7.  2014 16:23
Re: Jak ušetřit na krámech které nepotřebuji. Alča 13.  6.  2014 13:49
Přidat příspěvek Zobrazit vše