3.  12.  2012    Vyzkoušejte  |  Programy

Smazání „nesmazatelných“ souborů programem Pocket Killbox

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Nedaří se vám smazat soubor, který ale není důležitý a rádi byste se jej zbavili? Pomůže vám zdarma dostupný a snadno použitelný nástroj Pocket Killbox.

Pokud mají Windows uzamčený některý soubor, případně jej neposlušná aplikace zapomněla odblokovat, s jednoduchým smazáním jen těžko uspějete. Naštěstí je zde pro podobné případy Pocket KillBox, který se pokusí takto nepřístupný soubor odebrat více drastickou metodou, zpravidla úspěšně. Jedná se o opravdu mocný nástroj, který profesionálové náležitě ocení, začátečníci se pak rychle zbaví vybraných problémů.

pocket.png
Jednoduché hlavní okno programu

Před bezhlavým mazáním blokovaných souborů zkuste systém restartovat. Někdy může jít o důležitou součást právě běžícího programu, který by při přímém smazání nemusel fungovat. V programu Pocket Killbox stačí vložit cestu k souboru nebo jej přímo nalistovat pomocí standardního systémového dialogu. Přepínačem s možnostmi Standard File Kill, Delete on Reboot a Replace on Reboot zvolte požadovanou akci a poté již klepnutím na tlačítko Delete File doposud blokovaná data odstraňte.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 1

Poslední komentáře Komentáře

Mazání Pavel 19.  5.  2017 21:38
Přidat příspěvek Zobrazit vše