16.  6.  2011    Internet

Stávka přímo z ulic: sledujte aktuální dění na Twitteru

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Dnešní velká stávka bude plnit veškerá česká internetová média. Ale než se pročítat postupně aktualizovanými články, můžete jít s dobou a sledovat dění v ulicích online prostřednictvím Twitteru. Twitter sice původně vznikl jako sociální síť, ale postupně se z něj zároveň stalo nejaktuálnější internetové médium, které okamžitě informuje přímo z centra dění. Twitter se rychle naučila využívat přední světová média, při dnešní příležitosti jej poprvé přímo využívají i české zpravodajské weby jako je iHned, iDnes či Aktuálně.

Zprávy na Twitteru jsou velmi krátké, mohou mít maximálně 140 znaků. Díky tomu ale nesou vždy jen podstatnou informaci. Čtení zpráv je pak skládání dílčích událostí, které utváří celkovou představu o dění. Kromě textových zpráv se na Twitteru objevují i fotografie. Všechny informace přitom pochází přímo od účastníků, kteří přímo z místa posílají na Twitter zprávy či fotky prostřednictvím mobilních telefonů.

Zprávy z Twitteru na téma stávka sledujte v tomto živém boxu, do kterého neustále přibývají nové aktuální zprávy z celé republiky:

 

Tip: Pokud Twitter ještě neznáte, ale zrovna vás zaujal, přečtěte si následující článek:

 

 

 

 
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře