20.  9.  2012    Vyzkoušejte  |  Programy

Udělejte si konečně pořádek ve výpisech z bankovního účtu

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Chcete-li mít dokonalý přehled o svých příjmech, výdajích a dalších pohybech na bankovním účtu, můžete k tomu využít jednoduchou aplikaci spravující výpisy elektronického bankovnictví.

Malá česká aplikace, která původně vznikla jako projekt bakalářské práce, je nyní nabízena zdarma a v češtině v plné své kráse. Program není potřeba instalovat, postačí jeho rozbalení na disk počítače. Funguje tím způsobem, že do něj importujete výpisy účtů získané prostřednictvím elektronického bankovnictví ve formátech užívaných většinou českých bank.

bankovni-ucty.png
Přehled výpisů z bankovního účtu a možnosti práce s nimi

Tato data pak můžete v rámci programu uchovávat, prohlížet, upravovat, vyhledávat v nich, filtrovat je na základě různých kritérií, získávat z nich statistické informace a také exportovat do formátů HTML či CSV. O zabezpečení aplikace se stará šifrování a přístupové heslo, takže se nikdo nepovolaný k vašim citlivým údajům nedostane.

Program je napsán v jazyce Java, jehož prostředí Java Runtime musíte mít nainstalováno. Díky aplikaci spustíte jak ve Windows, tak linuxových distribucích, Mac OS X a dalších operačních systémech.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 13

Poslední komentáře Komentáře

Používam Excel Marton 25.  9.  2012 12:59
Re: .... Marek 24.  9.  2012 13:14
Re: - Josef Gajdůšek 24.  9.  2012 11:00
Re: .... lahvon 24.  9.  2012 10:57
Re: Svata prostoto tom 24.  9.  2012 10:33
Přidat příspěvek Zobrazit vše