4.  12.  2012    Internet  |  Vyzkoušejte

Ušetřete při nákupu dárků díky webu HledejCeny.cz

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Mezi nejvíce oblíbené a navíc snadno použitelné weby, které se zaměřují na srovnání cen různých obchodů, patří HledejCeny.cz.

V základním zobrazení stránek www.hledejceny.cz máte k dispozici vyhledávání jednotlivých produktů na záložce Zboží, nic vám však nebrání strukturovanému procházení jednotlivými prodejními místy prostřednictvím záložky Obchody. Jestliže právě nyní sháníte vhodné prezenty pod stromeček, nepropásněte ani kategorii Vánoční dárky, která pomáhá s výběrem ideálního dárku.

hledejceny.png
Přehledné rozhraní stránky HledeCeny.cz

Při hledání dárků se nemusíte obávat pouhého jednoduchého filtru, čeká zde na vás totiž detailní průvodce, jenž poradí s výběrem podle věku obdarovávaného (pro děti, miminka, dospělé apod.) a příjemce (pro tátu, manželku, babičku atd.). Jestliže vám standardní vyhledávání produktů v jednotlivých obchodech nepostačuje a hledáte přidanou hodnotu, potěší vás sekce Top 100 produktů, kterou najdete ve spodní části hlavní stránky – jak již název napovídá, získáte žebříček nejvíce vyhledávaného zboží, který vás stoprocentně inspiruje.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře