2.  11.  2007    Ostatní

Vše o Windows a Office!

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud chcete svět Windows XP i Vista a aplikací Office ovládnout naprosto dokonale, nezapomeňte si pořídit nový Computer Speciál. Tentokráte vám přináším to nejlepší právě na téma Windows a Office .

Vybrali jsme pro vás nejlepší tipy, díky kterým hravě zvládnete Word, Excel, Outlook, přizpůsobíte si Windows k obrazu svému a zkrotíte divoké internetové vody. Jedná se o ty nejpraktičtější informace, se kterými jste se na stránkách Computeru mohli setkat.

Stranou samozřejmě nezůstávají ani pravidelné testy softwaru, díky kterým si vyberete to nejlepší programové vybavení pro svůj počítač. Nevíte, která aplikace je ideální pro správu fotek, přehrávání videa nebo poslech hudby? Naše testy softwaru vám poradí.

Abyste nemuseli kompletní softwarové vybavení pro Windows stahovat z internetu, připravili jsme pro vás na DVD přílohu výběr nejlepších programů zdarma, a to ze všech oblastí. Najdete zde také 101 videokurzů pro Word a Excel. Lahůdkou pak je rozšířená zkušební verze Microsoft Office 2007, kterou si po registraci zdarma vychutnáte naplno po dobu tří měsíců.

Computer Speciál, který vám přináší 132 stran tipů, triků, testů a trendových článků na téma Office a Windows, vyšel 24. října a pořídit si jej můžete za pouhých 129 Kč. Vybrali jsme pro vás to nejlepší z Computeru!

 
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře