16.  11.  2012    Ostatní

Vytvářejte retro fotky díky plné verzi v časopisu Computer 22/12 zdarma

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Na DVD aktuálního vydání časopisu Computer najdete plnou verzi oblíbeného programu Photomizer Retro SE, s jehož pomocí můžete fotkám vdechnout historický vzhled. Co nabízí?

Díky plné verzi programu Photomizer Retro SE snadno a rychle upravíte libovolnou fotografii tak, aby získala historický nádech. Nemusíte se bát zdlouhavého nastavení nebo nutnosti znát pokročilé grafické techniky, jelikož s touto aplikací vše zvládnete maximálně efektivně. Program je v plné verzi zdarma speciálně pro čtenáře časopisu Computer 22/12.

nahled.png
Výběr zdrojové fotky
a základní nastavení

Nové fotky, které si přejete upravit, do programu přidáte hromadně, nemusíte tak nutně zpracovávat každý snímek zvlášť. Velikost náhledových fotografií si podle velikosti používaného displeje můžete změnit, praktické je také prozkoumání metadat. Prostřednictvím roletové nabídky rychle zvolíte základní typ retro efektu, kromě barevného nádechu se nabízí také umístění do stylového filmového rámečku v archaickém pojetí.

uprava.png
Rychlé úpravy s retro efekty

Vyladění historickým barevným nádechem provedete pomocí samostatných možností, dle libosti si pak vyberete požadované orámování fotek s retro efektem. Přidat můžete i umělé zrnění, které fotografii přidá ještě více na historickém vzhledu. Fotku můžete exportovat nejen v JPG, ale také BMP, častěji se samozřejmě hodí první varianta.

cikon2.pngČasopis Computer 22/12 s plnou verzi programu Photomizer Retro SE je právě nyní v prodeji. Mimo jiné vám prozradí, jak nenaletět mýtům o právu v IT, a pomůže s výběrem nejlepší bezzrcadlovky pod stromeček. Poradí i s koupí tiskárny.Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat