28.  4.  2012    Internet  |  Vyzkoušejte

Vyzkoušejte 10 služeb, bez kterých je život složitý a nudný

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud využíváte internet nejen jako zdroj informací, ale také se rádi poohlédnete po zajímavých službách, máme pro vás několik skvělých tipů. Vyberte si z našich návodů!

Na webu Jak na počítač vám pravidelně servírujeme rady a návody nejen z oblasti Windows nebo jednotlivých aplikací, ale přinášíme také tipy na praktické či zábavné webové služby. Některé z nich se stanou každodenním pomocníkem, jiné zase zpestří nudné dny – následující přehled oblíbených článků ze sekce Internet shrnuje populární návody, které jsme pro vás průběžně připravili.

1. Bojíte se odkazů? Odhalte, co vlastně skrývají!

Adresy zkrácené pomocí specializovaných služeb nacházejí uplatnění nejen na Twitteru či v různých diskuzních fórech, ale také v řadě dalších případů. Jak se vyhnout podvodu?

2. Kontrola dat online: Nemáte zavirované soubory?

Pokud potřebujete svůj počítač otestovat na přítomnost virů, ale nechcete nebo nemůžete instalovat „velký“ antivir, vyzkoušejte služby online skenerů.

wb.png
Online služby poskytující antivirovou kontrolu dokážou
hrozbu nejen nalézt, ale v určitých případech také vyléčit

3. Ghostly Discovery: Hudba podle vašeho gusta

Chcete objevit novou hudbu či jen náhodně přehrávat hudbu dle aktuální nálady? Zkuste Ghostly Discovery, kde si nastavíte, o jakou hudbu máte zájem a pak už jen posloucháte.

4. Internet prozradí, jak budete vypadat za desítky let

Díky zábavně pojaté službě In20years.com máte možnost podívat se do budoucnosti. Přesněji řečeno nahrát svou fotku a zkouknout, jak budete vypadat za 20 nebo 30 let.

konv.png
Jak asi budete vypadat za dvacet či třicet let?

5. Every Stock Photo: Databáze fotek zcela zdarma

Každý občas potřebuje najít vhodnou fotku, kterou by zdarma použil. Některé bezplatné webové služby mají velice omezenou databázi, nikoliv však Every Stock Photo.

6. ComicsCreator: Vytvořte si vlastní komiks!

Díky jednoduché webové službě v sobě můžete probudit skryté nadání a pohrát si s populárními a nesmrtelnými komiksy. Vyzkoušejte si to snadno a rychle.

7. Spoon: Neinstalujte, nejlepší programy jsou v cloudu!

Webová služba Spoon si získala celou řadu příznivců, nabízí totiž virtuální pracovní prostředí přímo v okně prohlížeče. Často používané programy už nemusíte instalovat. Jak na to?

8. 10MinuteMail: Konec spamu po online registracích

Každý se určitě setkal s nutností registrace zdarma, aby mohl používat některou službu nebo program. Vytvořte si dočasnou anonymní schránku na 10 minut.

onl.png
Registrace webových služeb pro vaši e-mailovou schránku již nebudou pohromou

9. Proklepněte si akční nabídky kamenných obchodů online

Pokud rádi listujete letáky s akčními nabídkami, oblíbíte si službu Akcniceny.cz. Zde na vás čekají obdoby aktuálních cenových hitů a můžete si také vybrat podle některé z různých kategorií.

10. Fotomontáže online: Vtipálkem na pár kliknutí

Vyzkoušeli jsme několik zajímavých webových služeb, které zábavnou práci s úpravou obrázku obstarají a vytvoří za vás. Jediné, co musíte udělat, je nahrát výchozí fotku.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 2

Poslední komentáře Komentáře

be funky matusekj 30.  4.  2012 9:15
spoon a ostatni Dup 28.  4.  2012 16:48
Přidat příspěvek Zobrazit vše