3.  9.  2010    Windows 7

Vyzrajte na automatické připojení k bezdrátu

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pokud se s notebookem přesouváte mezi různými bezdrátovými sítěmi, můžete ve Windows 7 nastavit automatické připojení k libovolným z nich. Jak na to snadno a rychle?

Pokud se k některé z bezdrátových sítí v dosahu připojujete často a chcete ji zvolit jako výchozí, můžete využít možnosti nazvané automatické připojování. Jakmile pak váš bezdrátový adaptér bude v dosahu, aktivuje připojení bez dalších nastavení. Konfiguraci proveďte následovně:

  1. Dojděte do dosahu požadované bezdrátové sítě a po její detekci otevřete centrum síťových nastavení poklepáním na ikonu v systémové liště.
  2. Připojte se k dané síti a poté otevřete dialog s vlastnostmi připojení následováním odkazu Spravovat bezdrátové sítě.
  3. Ve skupině možností Viditelné sítě, které můžete upravit klepnutím levým tlačítkem pravým tlačítkem myši klepněte na požadovanou síť a z místní nabídky zvolte příkaz Vlastnosti.
    bezdr.png
    Možnosti nastavení síťových adaptérů a sítí
  4. Na záložce Připojení aktivujte možnost Připojit automaticky, pokud je síť v dosahu a změny potvrďte stisknutím tlačítka OK.Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře