2.  7.  2011    Internet  |  Vyzkoušejte

Wimbledon online: Kde sledovat finále? [oživeno]

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Nova Sport přesunula finále ženské i mužské dvouhry na klasickou digitální stanici Nova, nicméně přesto může být praktické naladit si stream přes internet. Jak na to?

I když finále Kvitová-Sharapova a Nadal-Djokovič budou vysílána přímo televizí Nova, oficiální stream v jejím podání na webu paralelně s tím nepoběží. Tenisoví fanoušci proto v takovém případě musí hledat alternativy.

Podobně jako v případě jiných událostí je i u Wimbledonu oblíbeným rozcestníkem na online přenosy www.fromsport.com, který rovněž přináší různé alternativní odkazy pro jednotlivé zápasy. Výhodou je, že si můžete vybrat přenos podle požadované rychlosti, vámi používaného přehrávače nebo i jazyka, v němž vysílání probíhá. Stránky jsou pravidelně aktualizovány, a tak na začátku sportovní události najdete třeba jen jeden odkaz, nicméně již během pár úvodních minut přibude několik dalších.

prenos.png
Fromsport přináší přenosy v dostatečné kvalitě již od začátku Wimbledonu, v drtivé většině samozřejmě s anglickým komentářem

Z ostatních webů, které vás nasměrují ke sledování přenosů, si do záložek přidejte také stránky www.atdhenet.tv, které byly na této adrese nedávno nově zprovozněny po zrušení dřívější verze. Tvůrci vsadili na přehlednost a nabídku rychlých odkazů před grafickými omalovánkami, což by vás však nemělo odradit – stránky denně nabízejí řadu odkazů, i zde jsou k dispozici alternativy s různou rychlostí a jazykovým komentářem.

Samostatnou pozornost věnujte stránkám www.livescorehunter.com, které neslouží pouze pro zobrazování aktuálních sportovních výsledků, jak by mohl název napovídat. Tuto sekci zde samozřejmě také najdete, nicméně zajímavější je přehled živých vysílání, skrytý pod označením Live Streaming. U jednotlivých utkání je k dispozici více odkazů, navíc rovnou zjistíte, jaká technologie je pro přenos použita a velikost videa. V neposlední řadě vyzkoušejte také www.livetv.ru.

Z českých webů se obecně těší oblibě stránky www.zapni.tv, které pokrývají obrovské množství stanic z celého světa. Výhodou je, že oproti jiným zahraničním webům přinášejí více českých vysílání.

Tip navíc: Zajímají vás průběžné výsledky a aktuální statistiky u každého utkání? Pak nepropásněte ani oficiální Scoreboard na stránkách Wimbledonu.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 6

Poslední komentáře Komentáře

Online NOva sport larson 3.  7.  2011 14:10
finále Gigi 3.  7.  2011 10:44
Re: A v kolik? Gigi 2.  7.  2011 21:03
Wimbledon LIVE - LiveSport24.net LiveSport24.net 2.  7.  2011 14:45
Re: A v kolik? Gigi 2.  7.  2011 11:45
Přidat příspěvek Zobrazit vše