1.  7.  2012    Internet

Wimbledon online: Sledujte tenis na internetu

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Tenisový svátek láká mnoho diváků, souboje na trávě přinášejí dramatické okamžiky a perfektní zábavu. Prozradíme vám, jak je na webu můžete naladit v přímém přenosu.

Z českých televizních stanic také v roce 2012 koupila práva na vysílání Wimbledonu stanice Nova Sport, a tak je zapotřebí mít kabelovku. Samozřejmě nepřekvapí, že odpovídající stream na webu není, tenisoví fanoušci proto musí hledat alternativy. Navíc i v případě Nova Sport nebo jiných stanic je zde nevýhoda, že jste odsouzeni ke sledování jen jednoho konkrétního přenosu, který je vybrán. Přitom se však pravidelně odehrává více klání najednou, takže v tomto ohledu se vyplatí poohlédnout po jiném zdroji.

froms.png
Sledování sportovních akcí na webu je velice rychlé a pohodlné

Podobně jako v případě jiných událostí je i u Wimbledonu oblíbeným rozcestníkem na online přenosy www.fromsport.com, který rovněž přináší různé alternativní odkazy pro jednotlivé zápasy. Výhodou je, že si můžete vybrat přenos podle požadované rychlosti, vámi používaného přehrávače nebo i jazyka, v němž vysílání probíhá. Stránky jsou pravidelně aktualizovány, a tak na začátku sportovní události najdete třeba jen jeden odkaz, nicméně již během pár úvodních minut přibude několik dalších.

Z ostatních webů, které vás nasměrují ke sledování přenosů, si do záložek přidejte také stránky www.atdhenet.tv, které byly na této adrese nově zprovozněny po zrušení dřívější verze. Tvůrci vsadili na přehlednost a nabídku rychlých odkazů před grafickými omalovánkami, což by vás však nemělo odradit – stránky denně nabízejí řadu odkazů, i zde jsou k dispozici alternativy s různou rychlostí a jazykovým komentářem. V neposlední řadě vyzkoušejte také www.livetv.ru.

Tip navíc: Zajímají vás průběžné výsledky a aktuální statistiky u každého utkání? Pak nepropásněte ani oficiální Scoreboard na stránkách Wimbledonu.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 4

Poslední komentáře Komentáře

Sportovní přenosy Hana 17.  3.  2017 21:37
aj inde uri 8.  7.  2012 5:57
Kdo koupil JNP? VfB 2.  7.  2012 7:53
Co to je za zcela nepresnou informaci? Moravec 2.  7.  2012 7:29
Přidat příspěvek Zobrazit vše