13.  1.  2009    Vyzkoušejte  |  Windows Vista

Windows 7 Download: Jak získat aktivační klíče

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Jak jsme vás již informovali v dřívějším článku, byla minulý týden uvolněna první veřejná betaverze nadcházejících Windows 7. Aktivujte si svou kopii a prodlužte zkušební dobu.

Po instalaci můžete betaverzi Windows 7 používat pouze jeden měsíc, což samozřejmě pro letmé vyzkoušení funkcí a případné zaslání námětů tvůrcům stačí. Pokud ale požadujete delší dobu, musíte systém aktivovat s platným klíčem. A pokud jste si obrazy Windows 7 nestáhli ze stránek pro betatestery Microsoftu, ale například následovali přímý odkaz nebo využili P2P sítě, nemusíte tento odpovídající produktový klíč mít. Až do 24. 1. jej můžete zdarma získat na stránkách Microsoftu následujícím způsobem:

 1. Pro získání klíče budete potřebovat přihlášení pomocí Live ID, které je využíváno pro služby společnosti Microsoft. Pokud účet ještě nemáte, založte si jej na této webové stránce, a to po následování odkazu Zaregistrovat účet. Po registraci budete automaticky přihlášeni.
 2. Jakmile máte Live ID a jste přihlášeni, přejděte na stránku s možností stažení Windows 7.
 3. Ve spodní části nově otevřené stránky následujte odkaz pro stažení, jako byste znovu chtěli získat ISO obraz požadované verze:
  download.png 
  Možnosti stažení ISO obrazů, které jsou jednou z křižovatek na cestě za aktivačním klíčem
 4. Díky přihlášení z dřívějších bodů se automaticky otevře krátký dotazník pro betatestery, který vyplňte a stiskněte tlačítko Continue.
 5. Přejděte do registrační e-mailové schránky, kde najdete nový e-mail od Microsoftu (prohlédněte také složku se spamem). Následujte v něm zahrnutý odkaz:
  seznam.png 
  Odkaz pro aktivaci účtu a prihlášení se k testování Windows 7 Beta 1
 6. Automaticky se otevře stránka s klíčem pro Windows 7 Beta 1:
  key.png 
  Klíč pro aktivaci Windows 7, který můžete použít i na dříve instalovanou verzi
Nezapomínejte, že betaverze má sloužit hlavně pro další vývoj až do finálního vydání. Proto při zkoušení využijte odkazů pro zaslání komentářů a hlášení chyb, které jsou označované jako feedback. Samozřejmě také neinstalujte Windows 7 Beta 1 jako primární operační systém pro plné nasazení.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 45

Poslední komentáře Komentáře

Re: co? 55858484 16.  11.  2019 16:52
Re: TUTO JE SVETY GRAL pendulik 3.  12.  2017 7:21
Ztráta Random 2.  7.  2014 16:45
TUTO JE SVETY GRAL Dominges 23.  4.  2014 16:09
Krok 2. LoL Kostwar LoL 26.  1.  2011 11:35
Přidat příspěvek Zobrazit vše