9.  8.  2012    Internet  |  Vyzkoušejte

Zákoutí Googlu: Sváteční loga pohromadě a přehledně

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

V době konání londýnských her Google s železnou pravidelností obměňuje interaktivní či jinak zajímavá loga. Projděte si nejen ta zpětně na jednom místě.

Také rádi následujete odkaz v upravených hlavičkách vyhledávače Google, abyste se dozvěděli něco nového? Nebo si s ještě o něco větším zájmem zahrajete zahrnuté interaktivní hry? Pak vás možná zamrzí, že je logo následující den na první pohled nenávratně pryč. Naštěstí ale Google použitá sváteční loga archivuje na specializované stránce www.google.com/doodles, kde jimi navíc můžete listovat podle několika základních kritérií.

dooim.png
Sváteční loga v přehledu na specializované stránce

V základním zobrazení jsou jednotlivá loga tříděna sestupně podle data publikování, můžete si také zvolit hodně zevrubné časové kritérium podle času výběrem roku v odpovídající roletové nabídce. Pokud by vás zajímala loga spojená s událostmi konkrétního státu, lze je filtrovat prostřednictvím nabídky s výchozím textem All doodles. Samozřejmostí je také možnost hledání pomocí standardního pole Google. Jak sami tvůrci v detailu rozcestníku prozrazují, bylo vytvořeno již více než tisíc svátečních log, a tak máte z čeho vybírat, čím listovat.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 1

Poslední komentáře Komentáře

Adresa evilpanda 10.  8.  2012 9:21
Přidat příspěvek Zobrazit vše