29.  3.  2010    Časopis Jak na počítač

Získejte bezdrátovou sadu klávesnice s myší

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Rubrika návodů na vaše přání má nového partnera. Napište nám, o čem chcete číst v JNP, a získejte zajímavý dárek.

Rubrika Návody na přání má za sebou více než úspěšný rok a pro další splněná přání vám s radostí představujeme i nového partnera rubriky – společnost Device Automation Czech, jednu z předních společností o oboru IT služeb v Evropě.

Pokud máte námět na zajímavý návod nebo si s něčím nevíte rady, napište nám na adresu posta@jnp.cz. V případě, že váš tip zrealizujeme, můžete se těšit i na odměnu v podobě bezdrátové sady klávesnice s myší – Labtec Laser Wireless Desktop 1200.

1200.jpg

Pro rubriku Návodů na přání vybíráme i tipy z internetové poradny JNP (u příspěvků s plnou registrací***). Pokud tedy chcete získat zajímavý dárek, zaregistrujte se a pište do poradny, nebo přímo na adresu posta@jnp.cz. Do předmětu e-mailu nezapomeňte uvést Návody na přání.

Proč se registrovat v poradně JNP?

*** pro zpracování do rubriky Návodů na přání, můžeme zařadit i zajímavé podněty neregistrovaných (anonymních) uživatelů poradny JNP. Neregistrovaní uživatelé, ale výrazně snižují možnost získat za svůj dotaz odměnu, neboť je nemáme jak kontaktovat. Kromě odměny za zpracované návody navíc s registrací získáte možnost automatického vkládání vlastního podpisu a lepší možnosti vyhledávání.
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře