11.  11.  2008    Ostatní

Získejte slevu na předplatné Jak na počítač díky časopisu Aktivně!

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Tento týden můžete ušetřit nemalé peníze, pokud si předplatíte časopis Jak na počítač s časopisem Aktivně 5/2008 po ruce. Je to jednoduché, nemusíte nikam chodit, nic posílat, stačí jeden bezplatný telefonát!

Pokud si chcete předplatit užitečný časopis Jak na počítač nejlevněji, jak to jenom jde, máme pro vás tento týden mimořádnou nabídku. Zatímco běžně stojí roční předplatné časopisu 599 Kč, vy můžete mít Jak na počítač za pouhých 470 Kč – každý výtisk s CD vás tedy bude stát jen 21,40 Kč!

Stačí si kdekoliv na stánku koupit čerstvý časopis Aktivně 5/2008. Stojí 59 Kč a přináší nabitých 100 stran pro aktivní volný čas – spoustu tipů na výlet, rad pro rekreační sportování a zdravý životní styl.

Když potom zavoláte s Aktivně 5/2008 v ruce na bezplatnou předplatitelskou linku 800 11 55 88, operátorka vám položí jednoduchý dotaz, k jehož zodpovězení vám bude stačit nalistovat zadanou stránku a přečíst první větu. V tu chvíli bude velká sleva vaše. Jednodušší už to být nemůže.

Akce trvá do 13. listopadu 2008 a platí jen pro území České republiky. Na toto superlevné předplatné se nevztahuje nabídka mimořádných dárků pro předplatitele. Získáte 22 výtisků Jak na počítač s CD. I když započítáme nákup Aktivně, pořád ušetříte 70 Kč, a navíc teď už budete vědět, jak nejlépe naložit se svým volným časem.

Neváhejte!
X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře