11.  7.  2011    Windows XP  |  Windows 7  |  Vyzkoušejte  |  Windows Vista

0x80072ee2, 0x800ccc0e, 0x800ccc0f: Univerzální oprava chyb

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Pád některé aplikace nebo konkrétní chyba Windows čas od času skončí s nic neříkající hláškou a kódem chyby. Kde na webu najít detailní vysvětlení a popis souvisejících potíží?

Při vyhledávání chybových hlášek řada uživatelů vloží daný kód do vyhledávače a často skončí na některém fóru s radami dalších uživatelů. Málo známou stránkou, přesto však velice užitečnou, je specializovaná sekce Vyhledat informace pro chybovou zprávu přímo na webu Microsoftu. Po vložení kódu získáte detailní informace s podrobným popisem.

Otevřete výchozí adresu zmíněné stránky a do pole Zadejte chybovou zprávu vložte požadovaný kód chyby. Zpravidla se jedná o číslo ve tvaru 0xABCDEFGH a najdete je v dialogu popisujícím pád dané aplikace nebo komponenty Windows. Hned po vložení se zobrazí rychlá nabídka v podobě klasického našeptávače s odkazy na stránky obsahující popis, vyberte některou z nich klepnutím levým tlačítkem myši.

form.png
Vložení chybového kódu a nabídka odpovídajících témat

V sekci Úvod najdete souhrnný popis o dané chybě a jejím průběhu, důležitější je však část pojmenovaná Příznaky – zde na vás čekají podrobné informace o vzniku chyby a jejích důvodech, případně také alternativní chybová hlášení, který se k ní vztahují. Pokud popis chyby a její symptomy souhlasí s průběhem výskytu ve vaší instalaci Windows, zobrazte sekci Řešení, jež popisuje možnosti oprav krok za krokem.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 4

Poslední komentáře Komentáře

Re: Google gringo 11.  7.  2011 10:35
Google nothrem 11.  7.  2011 8:53
Re: cislo Ondra Bitto 11.  7.  2011 8:33
cislo stroural 11.  7.  2011 8:21
Přidat příspěvek Zobrazit vše