20.  4.  2006    Ostatní

Jak si upravit tvář Windows Media Playeru

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Vyzkoušeli jste už všechny vzhledy a vizualizace, které Windows Media Player nabízí? Nebo se vám žádné standardní skiny a vizualizace nelíbí? Nainstalujte si do Windows Media Playeru další – co byste třeba řekli vizualizaci s vánoční tématikou?

1Připojte se k internetu. Klepněte na tlačítko Start, Všechny programy a spusťte program Windows Media Player.
2Pokud se přehrávač spustil v režimu volitelných vzhledů, klepněte do libovolného místa pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte možnost Přepnout do úplného zobrazení. 3V levém podokně stiskněte tlačítko Volba vzhledu a v horní části okna klepněte na tlačítko Další vzhledy. Automaticky se vám načte internetová stránka s nabídkou dostupných vzhledů. Skiny jsou zde seřazeny podle názvu, jednotlivými kategoriemi můžete procházet klepnutím na vybraný odkaz. 4Pro stažení skinu klepněte na jeho název levým tlačítkem myši. Pokud u vzhledu naleznete odkazy Vzhled pro systém Windows XP a Vzhled pro jiné systémy než Windows XP, klepněte na odkaz podle verze operačního systému Windows, kterou používáte. 5Otevře se okno Windows Media Player, kde zkontrolujte název stahovaného vzhledu a stiskněte tlačítko Ano. Po dokončení stahování vybraného vzhledu stačí klepnout na tlačítko Volba vzhledu a na vybraný skin poklepat levým tlačítkem myši. 6Chcete-li si do Windows Media Playeru nainstalovat nějakou novou vizualizaci, klepněte v horní části načtené stránky na odkaz Vizualizace. Následně klepněte levým tlačítkem myši na název vybrané vizualizace. Pokud prohlížeč v horní části okna zobrazí hlášení (vidíte na obrázku), klepněte na něj levým tlačítkem myši a zvolte možnost Stáhnout soubor. 7V okně Stažení souboru stiskněte tlačítko Spustit. Po dokončení stahování se zobrazí okno Upozornění zabezpečení, kde zkontrolujte název souboru, vydavatele a stiskněte tlačítko Spustit. 8Po dokončení instalace přejděte v horní části přehrávače do nabídky Zobrazit, Vizualizace a vizualizaci si vyberte ze zobrazené nabídky.
TIP: Několik skinů a vizualizací také naleznete na cédéčku, které je přiloženo k časopisu JNP 24/04. Postup instalace skinů a vizualizací z cédéčka je naprosto shodný.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře