1.  8.  2012    Ostatní

Jak stáhnout video z YouTube v HD?

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Jestliže patříte mezi fandy populární služby YouTube, možná si čas od času chcete některé video uložit přímo do počítače. KeepVid vám zdarma podá pomocnou ruku.

Služba KeepVid se vyznačuje velice jednoduchým použitím, kdy na hlavní stránce stačí vložit odkaz na video v klasickém formátu, poté stisknout tlačítko Download. Jakmile se zobrazí požadavek pro spuštění Java appletu, potvrďte jej (váš prohlížeč samozřejmě musí tuto funkci podporovat). Během okamžiku se zobrazí seznam formátů a rozlišení, z nichž si můžete vybrat.

keepvid.png
Stažení vybraného videa s nabídkou odpovídajících formátů, zde aktuální Týden Živě

Pokud byste KeepVid chtěli využívat častěji, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu v pravém horním rohu a přidejte nabízený odkaz mezi ostatní webové záložky. Jakmile pak budete přehrávat libovolné video, klepněte na tuto vytvořenou záložku a KeepVid automaticky nabídne stažení videa do počítače.

KeepVid uživatelé nejčastěji využívají pro stahování oblíbených videí z YouTube, nicméně nemusíte se omezovat pouze na tento videoportál. Služba si bez problémů poradí také se stahováním z DailyMotion, Google Video, Megavideo, Metacafe a Vimeo. Postup použití se v případě těchto alternativ neliší od výše uvedeného.

Pokud by se vám některé video nedařilo stáhnout, může být kromě omezení prohlížeče (který nepodporuje potřebný doplněk, například vinou striktního zabezpečení) problém také v několika dalších bodech. Cílové video občas mívá omezení zobrazení podle věku, a tak KeepVid takovýto příspěvek nedokáže automaticky stáhnout, popřípadě má video nastaveno blokování podle země zobrazení.
Další bleskovkyX

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 25

Poslední komentáře Komentáře

stahováni you tube Vall 4.  8.  2014 20:03
Re: License Ondra 9.  2.  2014 22:20
Re: HD viktor 4.  12.  2013 12:52
HD gargi 13.  11.  2013 0:07
Re: Stahování videí z youtube Michal Novotný 10.  5.  2013 18:23
Přidat příspěvek Zobrazit vše