24.  11.  2005    Ostatní

Jak zobrazit Minipřehrávač

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Windows Media Player v nejnovější verzi přichází s další možností zobrazení přehrávače. Kromě úplného zobrazení a zobrazení v režimu volitelných vzhledů můžete přehrávač ovládat pomocí kompaktního Minipřehrávače na hlavním panelu.

1Minipřehrávač je dostupný od deváté verze Windows Media Playeru. Chcete-li zjistit používanou verzi přehrávače, klepněte na tlačítko Start, vyberte položku Všechny programy a klepněte na Windows Media Player. 2V okně úplného zobrazení přejděte do nabídky Nápověda a vyberte položku O programu Windows Media Player. Pokud okno přehrávače zobrazujete v režimu volitelných vzhledů (skinů), klepněte do libovolné části okna pravým tlačítkem myši a z nabídky zvolte možnost O programu. Zobrazí se okno, kde požadovanou informaci naleznete u položky Verze. Pokud uvedený údaj začíná číslem 9, můžete kompaktní Minipřehrávač používat. 3Na volné místo na hlavním panelu klepněte pravým tlačítkem myši. Vysune se nabídka, kde přejděte na Panely nástrojů a klepnutím levým tlačítkem myši zatrhněte možnost Windows Media Player. 4Stisknutím tlačítka Minimalizovat minimalizujte přehrávač WMP. Místo klasického minimalizačního tlačítka se na hlavním panelu objeví Minipřehrávač. Kromě klasických tlačítek Přehrát/Pozastavit, Zastavit, Předchozí, Další, Ztlumit a Nastavení hlasitosti zde naleznete i pár dalších tlačítek. 5Stisknutím tlačítka "Šipka dolů" v levé horní části Minipřehrávače se zobrazí panel pro rychlý přístup s bohatou nabídkou položek k přehrání roztřízených do kategorií. Klepnutím na tlačítko "Šipky od sebe" v pravé horní části se objeví nebo skryje okno s vizualizací. 6Chcete-li Windows Media Player přepnout do úplného zobrazení nebo do režimu volitelných vzhledů, použijte k tomu tlačítko Obnovit.
TIP: Pokud jste nainstalovali devátou verzi Windows Media Playeru a položku Windows Media Player zobrazenou podle kroku 3 v nabídce Panely nástrojů nenaleznete, restartujte počítač. Po opětovném spuštění systému by již měla být možnost Windows Media Player v seznamu Panely nástrojů dostupná.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře