9.  4.  2007    Ostatní

Vánoční vzhledy a vizualizace

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Používáte k přehrávání hudby program Windows Media Player ? Pak se vám určitě budou líbit vánoční vzhledy a vizualizace, které naleznete ve speciálním balíčku Winter Fun Pack pro Windows XP . Navíc umí měnit tapety na pozadí plochy!

1Spusťte internetový prohlížeč a přejděte na adresu www.jnp.cz. V levém seznamu klepněte na odkaz Ke stažení a na načtené stránce na odkaz Winter Fun Pack 2004 pro Windows XP. Klepněte na tento odkaz a ve zobrazeném okně stiskněte tlačítko Uložit. 2V seznamu Uložit do vyhledejte složku pro uložení, zkontrolujte název souboru a stiskněte tlačítko Uložit. Po dokončení stahování ve zobrazeném okně klepněte na tlačítko Spustit nebo pomocí Průzkumníka Windows přejděte do vybrané složky a na stáhnutý program poklepejte levým tlačítkem myši. 3Máte-li spuštěný program Windows Media Player, zobrazí instalační průvodce toto dialogové okno, kde pro ukončení přehrávače stiskněte tlačítko OK. Instalace následně proběhne zcela automaticky – po jejím dokončení stačí finální obrazovku uzavřít klepnutím na Finish. 4Po dokončení instalace by mělo automaticky dojít ke zobrazení okna, kde si můžete jednoduše projít a získat informace o všech funkcích, které daný balíček obsahuje. Pokud ke zobrazení tohoto okna nedošlo, klepněte na tlačítko Start, Všechny programy, Winter Fun Pack 2004 for Windows XP a klepněte na položku Explore Winter Fun Pack 2004. 5Pro zobrazení dostupných vizualizací klepněte na odkaz Visualizations for Windows Media Player 10. Jednotlivé vizualizace, které jsou součástí tohoto balíčku, si můžete projít klepnutím na název vizualizace ve zobrazeném seznamu. 6Podobným způsobem je možné zobrazit náhledy i na nové vzhledy pro Windows Media Player. Stačí přejít na odkaz Skins for Windows Media Player 10 a na vybraný vzhled klepnout levým tlačítkem myši. 7Pro nastavení nové vizualizace spusťte Windows Media Player a v hlavním okně úplného zobrazení přehrávače klepněte na tlačítko Přehrávání. Následně přejděte do nabídky Zobrazit, Vizualizace a podle požadované vizualizace přejděte na položku WhiteCap (Holiday Edition), Yule Log nebo Winter, Ice Storm. 8Vybraná vizualizace se následně zobrazí v podokně. Jestliže nastavená vizualizace umožňuje změnu vybraných předvoleb, můžete tyto vlastnosti upravit pomocí místní nabídky, která se zobrazí klepnutím pravým tlačítkem myši na zobrazenou vizualizaci. 9Pro změnu vzhledu přehrávače přejděte do nabídky Zobrazit a klepněte na příkaz Volba vzhledu. Z levého seznamu klepnutím myší vyberte požadovaný skin, který si pro WMP přejete použít, a v horní části okna stiskněte tlačítko Použít vzhled.
TIP: Pro správnou funkci tohoto balíčku je nutné mít v systému nainstalovaný přehrávač Windows Media Player ve verzi 10. Popis, jak si tuto verzi WMP nainstalovat, naleznete v JNP 03/05.
TIP: Součástí tohoto balíčku je i zajímavý program pro změnu pozadí na pracovní ploše v pravidelných časových intervalech. Pro úpravu nastavení tohoto programu otevřete nabídku Start, Všechny programy, Winter Fun Pack 2004 for Windows XP a klepněte na položku Winter Fun Wallpaper Changer.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře