23.  12.  2005    Ostatní

Vypalování cédéček s fotografiemi

Autor: Doporučit článek  |  vytisknout vytisknout  |  textová verze  |  velikost písma ++++++

Fotografie, které máte uloženy v počítači, můžete snadno vypálit na cédéčko programem Zoner Media Explorer . Navíc takové cédéčko bude obsahovat i prohlížeč fotografií, který se může automaticky spustit ihned po vložení cédéčka.

1K výběrů obrázků, které chcete vypálit, máte několik možností. Buď v Průzkumníku Zoner Media Exploreru přímo zvolte složku, kterou budete vypalovat, nebo jen označte obrázky, které chcete na cédéčku mít. 2Z nabídky zvolte Vypálit CD s obrázky.
3Pokud chcete na cédéčko přidat i prohlížeč, zaškrtněte příslušnou volbu.
4Zvolte si, které části prohlížeče budou zobrazeny po spuštění (každou část později můžete zobrazit nebo skrýt).
5Pokud se má automaticky spustit promítání, označte tuto volbu a také zadejte dobu mezi jednotlivými snímky. Pokračujte stiskem tlačítka Další. 6V horní části vidíte informaci o počtu složek a obrázků, a také o velikosti místa, které bude na cédéčku zapotřebí.
7Tlačítkem Vypálit vyvoláte přímo funkci vypalování. Můžete také tlačítkem Uložit obsah CD pouze uložit všechny soubory na určené místo a odtud je později vypálit jiným programem. Nebo zvolte Uložit ISO soubor, čímž vytvoříte tzv. obraz disku, který lze později některými programy snadno vypálit. 8Po stisku tlačítka Vypálit můžete zvolit mechaniku, na které se bude vypalovat, rychlost vypalování a jmenovku média. Cédéčko vypálíte stiskem tlačítka Vypálit.
TIP: Pokud chcete mít jistotu, že máte vybrán skutečně požadovaný počet fotografií, zvolte v prvním kroku průvodce, že nechcete na cédéčku ani prohlížeč. V druhém kroku byste měli vědět přesnou informaci o počtu fotografií. Je-li vše v pořádku, vraťte se zpět a zvolte přidání prohlížeče na cédéčko.
TIP: Pokud před začátkem vypalování obdržíte informaci o chybějících ovladačích vypalovací mechaniky, vyhledejte instalační cédéčko Zoner Media Exploreru a doinstalujte je odtud.
TIP: Jestliže v kroku 7 nevidíte všechny popisované možnosti, stiskněte ikonu se symbolem otazníku a zvolte Ověření aktuální verze. Stiskněte tlačítko Zjistit poslední verzi programu a ujistěte se, že máte nainstalováno nejméně sestavení 6.X

Doporučit článek

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Komentář:

kontrolní kód

Odeslat


celkem 0

Poslední komentáře Komentáře