Časopis Jak na počítač

Časopis Jak na počítač
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Časopis Jak na počítač

Jak na počítač 1/08

Je čas se připojit! Pokud ještě nemáte připojení k internetu, je nejvyšší čas o něm začít uvažovat. Ceny za připojení jsou už příjemně nízké a nabídka českého obsahu se neustále rozšiřuje . Všechny otázky, které vás v souvislosti s připojením k internetu napadnou, vám proto zodpovíme v našem velkém tématu čísla na straně 10. Jak na počítač 1/08 najdete na stáncích od 25. ledna. Časopis si můžete prolistovat v Archivu.

25.  1.  2008 | Martin Reichman

Časopis Jak na počítač

Společná tu soutěž běží, co Ti nese ceny svěží...

Dodatečnou vánoční nadílku nadělujeme společně s firmou BELKIN . Zahrát si o skutečně svěží ceny mohli všichni čtenáři, kteří zaslali správné odpovědi na soutěžní otázky uveřejněné v JNP 22/07 . Přinášíme vám seznam jedenáctky úspěšných soutěžících a správné odpovědi na soutěžní otázky.

2.  1.  2008 | Martin Reichman

Časopis Jak na počítač

Vyluštěte Sudoku, dostanete MP3 přehrávač

V předposledním čísle tohoto roku jsme v časopisu Jak na počítač uveřejnili soutěž o pět MP3 přehrávačů. Z 325 odpovědí byly plné 302 odpovědi správné. Všem šťastným výhercům gratulujeme a obratem zasíláme výhru.

14.  12.  2007 | Martin Reichman

Časopis Jak na počítač

Jak na počítač 24/07

Počítačové hry? Proč ne Tvůrci Windows určitě věděli, co dělají, když už do verze 3.1 přidali hru Solitaire. Hraní počítačových her má totiž pro všechny začátečníky nespornou výhodu - umožňuje jim osahat si počítač také z trochu jiné stránky, než jen prostřednictvím textového editoru nebo účetního programu a rychleji se naučit základní práci s myší. A to myslíme vážně, jednoduché počítačové hry jsou často tím ledy prolamujícím faktorem při prvním setkání s počítačem. Jak na počítač 24/07 najdete na stáncích od 13. prosince.

13.  12.  2007 | Martin Reichman

Časopis Jak na počítač

Miniaplikace Jak na počítač pro Windows Vista zdarma

Připravili jsme pro vás dárek v podobě miniaplikace webu JNP.cz pro Windows Vista ( stáhnout zdarma ). Můžete s ní tipy pročítat v Postranním panelu, listovat jimi a objevovat postupy. Jak miniaplikaci nainstalovat a používat?

4.  12.  2007 | Ondřej Bitto | 5

Časopis Jak na počítač

Jak na počítač 23/07

Nákupy na internetu? Běžte do toho Nové číslo časopisu Jak na počítač je opět plné srozumitelných a praktických návodů pro každodenní práci s počítačem. Hlavní téma jsme tentokrát věnovali nakupování po internetu. Ještě jste si nikdy nic v internetovém obchodě nekoupili? Musíte to okamžitě napravit. Internetové nákupy jsou pohodlné a navíc při nich ušetříte spoustu peněz.. Rady pro bezproblémové internetové nákupy, celou řadu návodů a mnoho dalšího vám přináší nové číslo JNP 23/07. Časopis v elektronické podobě si můžete prolistovat na samostané stránce.

28.  11.  2007 | Martin Reichman

Časopis Jak na počítač

Jak na počítač 22/07

Nové číslo JNP jsme věnovali fenoménu digitální televize, seznámíte se s touto technologií, nastíníme vám její výhody a upozorníme vás na možná úskalí. V cenovém přehledu se dozvíte zaručené tipy pro dobrý nákup digitálních televizních tunerů a v návodech najdete mimo jiné tradiční porci tipů pro Microsoft Office a kancelářského balíku OpenOffice.org, návod na oblíbený Total Commander a poradíme vám jak si do počítače nainstalovat nová písma. Pro věčné začátečníky přinášíme dva nové, praktické tipy. Zkrátka pro každého něco

15.  11.  2007 | redakce

Časopis Jak na počítač

Jak na počítač 21/07

Nové číslo časopisu Jak na počítač je tady a s ním i pravidelná dávka rad a návodů. Tohle číslo je však trochu jiné vylepšené. Náš redakční tým pro vás opět připravil spoustu praktických článků, tentokrát ale v nové a modernější grafické formě. Změn však doznal nejen design stránek, ale také struktura celého časopisu. Často nám totiž píšete, abychom rozšířili sekci s návody, a proto vám vycházíme vstříc. V tomto čísle si tedy můžete přečíst rekordních 28 stran tipů, které vám pomohou stát se mistry v ovládání počítačů. Nechybí ale ani další obvyklý obsah. Náhledy stránek časopisu si můžete prolistovat v archivu JNP Jak na počítač 21/07 najdete na stáncích od 25. října. Příjemné čtení a prohlížení přeje Michal Doležel

24.  10.  2007 | Martin Reichman


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky